Cigánd DEAC DVSC II. DVTK II. Eger FC Hatvan Gyöngyös Karcag SE Kisvárda Master Good II. Putnok FC REAC Salgótarjáni BTC Sényő Tiszafüredi VSE Tiszaújváros Újpest FC II.


Újpest FC II.

Cím 1044 Budapest, Megyei út 13
Megye Budapest
Internet magyarfutball.hu

Jgyk
Dátum
Pályaválasztó
Vendég
Játékvezető
Asszisztens 1
Asszisztens 2
2023-07-30 17:30:00 REAC Újpest FC II.
Takács Ákos (Győr)
Holpár Gergely Urbán Richárd
2023-08-02 17:30:00 Újpest FC II. Kisvárda Master Good II.
Drabon Barnabás
Molnár István Révész Csilla
2023-08-13 17:30:00 DEAC Újpest FC II.
Újhelyi Tamás
Flinta Zoltán Zahorecz Roland
2023-08-19 17:30:00 Újpest FC II. Sényő
Baranyai Dávid Mihály
Juhász László Csákó Patrik
2023-08-30 17:30:00 Tiszafüredi VSE Újpest FC II.
Sándor Csaba
Szilágyi Norbert Tóth Ádám
2023-09-03 11:00:00 Újpest FC II. DVTK II.
dr. Altorjay Áron Gellért
Nagy Márk Burján István
2023-09-09 16:00:00 Putnok FC Újpest FC II.
Török Mihály
Gergely Márton Juhász Bálint (Heves)
2023-09-24 11:00:00 Újpest FC II. Cigánd
Nagy Attila László
Flinta Zoltán Balogh Bence
2023-10-01 15:00:00 Eger Újpest FC II.
Drabon Barnabás
Frank Viktor László Szilágyi Zsolt
2023-10-08 11:00:00 Újpest FC II. DVSC II.
Szántó Simon Péter
László István Sándor Ancsin Zoltán
2023-10-15 15:00:00 Tiszaújváros Újpest FC II.
Török Mihály
Ancsin Zoltán Flinta Zoltán
2023-10-22 11:00:00 Újpest FC II. Karcag SE
Fehérvári Patrik
Topálszki Szabin Balogh Bence
2023-10-29 13:00:00 Salgótarjáni BTC Újpest FC II.
dr. Dédesi Mátyás Benedek
Balla Levente Bense Milán
2023-11-05 13:00:00 Újpest FC II. FC Hatvan
Holczbauer Flórián
Farkas Gergő Zoltán Keszthelyi Krisztián
2023-11-12 13:00:00 Gyöngyös Újpest FC II.
Virág András Barnabás
Gordos Árpád Mihály Ferencz Máté
2023-11-18 11:00:00 Újpest FC II. REAC
Kreitl Tamás
Molnár István Frank Viktor László
2023-11-26 11:00:00 Kisvárda Master Good II. Újpest FC II.
Török Mihály
Vilmányi Simon Juhász Bálint (Heves)
2024-03-03 11:00:00 Újpest FC II. DEAC
Dobai János
Aczél Tibor Ancsin Zoltán
2024-03-10 14:00:00 Sényő Újpest FC II.
Török Mihály
Juhász Bálint (Heves) Hovanecz Máté László
2024-03-17 11:00:00 Újpest FC II. Tiszafüredi VSE
Dombi Olivér
Farkas Gergő Zoltán Cseresznyák Csaba Ádám
2024-03-24 11:00:00 DVTK II. Újpest FC II.
Török Mihály
Gergely Márton Juhász Bálint (Heves)
2024-03-31 11:00:00 Újpest FC II. Putnok FC
Kovács Gábor Péter
Nagy Márk Molnár István
2024-04-07 16:00:00 Cigánd Újpest FC II.
Hajdú Dávid
Zahorecz Roland Szabó Ferenc Szilárd
2024-04-14 11:00:00 Újpest FC II. Eger
Dobai János
Varga Levente Aczél Tibor
2024-04-21 11:00:00 DVSC II. Újpest FC II.
dr. Dédesi Mátyás Benedek
Elek Balázs Bense Milán
2024-04-28 11:00:00 Újpest FC II. Tiszaújváros
Kovács Gábor Péter
Nagy Márk Burján István
2024-05-05 17:00:00 Karcag SE Újpest FC II.
Bálint Dániel
Németh Balázs Szabó Richárd
2024-05-12 11:00:00 Újpest FC II. Salgótarjáni BTC
Gáspár András
Szalai Dávid Hegedűs-Baráth Noémi
2024-05-19 17:00:00 FC Hatvan Újpest FC II.
Kreitl Tamás
Juhász László Csákó Patrik
2024-05-26 17:00:00 Újpest FC II. Gyöngyös
dr. Dédesi Mátyás Benedek
Szilágyi Zsolt Bense Milán