Cím 7633 Pécs, Stadion u. 2
Megye Baranya

A hagyományokat ápolni kell
2019-04-16 19:06:12

Nagyon jó hangulatban telt a PMSC Öregfiúk Egyesületének első összejövetele, amelyre egy belvárosi étteremben került sor: a klub korábbi kiválóságai közül immár közel harmincan adtak egymásnak randevút. A cél az, hogy a létszám folyamatosan nőjön.

20 PMFC-s az élvonalban
2018-06-03 12:18:23

20 korábbi PMFC-s játékos volt nevezve a 2017/2018-as OTP Liga mérkőzéseire.

Korábban írtuk

Ki mennyit játszott?
2017-06-09 07:17:25

Lezárult a PMFC számára a 2016/2017-es bajnoki szezon, amelyre a szakvezető 28 játékost nevezett.

Elindult a 2016/2017-es bajnokság
2016-08-07 19:36:54 Az  egyedülálló PMFC adatbázisunkban 1987-2016 között minden hivatalos bajnoki mérkőzés adatát és statisztikáját megtalálhatod. Most már az NB. III-as teljes adatbank is elérhető.
Megye I-es játékosmustra
2016-06-04 18:17:21 Márton Gábor 29 játékost jelölt a megye I-es mérkőzésekre. Íme az összesített statisztika:
Tököli Attila: 40
2016-05-14 18:28:06 Egykori kiváló pécsi születésű csatárunk ma lépett a negyedik ikszbe.
Kassai: év játékvezetője
2016-05-02 19:11:59 A Magyar Labdarúgó Szövetség ötödik alkalommal rendezte meg a Rangadó Díjátadó gálát, amelyen az idény legjobbjai vettek át kiérdemelt elismeréseiket.
21 játékos az élvonalban
2016-05-01 08:15:02 A korábbi PMFC játékosok közül az OTP Liga 33 fordulójában 21 játékos szerepelt. Kíváncsi vagy, hogy Dibusz Dénes vagy Fodor Ferenc hány percet játszott?
Adatok 1989-től
2016-01-24 09:23:53 A folyamatos adatfeltöltés eredménye, hogy mától teljes terjedelemben elérhető a következő bajnokság:
20 korábbi PMFC játékos az élvonalban
2015-12-13 08:19:50 A korábbi PMFC játékosok közül az OTP Liga őszi szezonjában 20 játékos lépett pályára. Kíváncsi vagy, hogy Dibusz Dénes vagy Fodor Ferenc hány percet játszott?
Ez volt a PMFC ősszel
2015-11-21 15:26:33 15 mérkőzés, 13 győzelem 1 verség és 1 döntetlen, 8 kapott és 65 rúgott gól. Íme a részletek:
A PMFC nem enged saját játékából
2015-10-30 19:11:48

A PMFC a 12. fordulóban a Villányt látja vendégül. A találkozót október 31-én, szombaton 14:00 órától rendezik a Stadion utcában.

Ez volt a Geresdlak-PMFC meccs
2015-10-26 18:46:35

A Baranya megyei I. osztály 11. fordulójában a tabella élén álló PMFC Geresdlakra látogatott vasárnap, hogy a PMSC korábbi kiváló középpályása, Lőrincz Sándor vezette Geresdlaki Dózsa SE vendégeként gyűjtse be a győzelemért járó három pontot.

Hatot rúgott a PMFC
2015-10-25 18:41:58

Simán nyert a PMFC.

Geresdlakon egy régi ismerős ellen
2015-10-23 18:40:18

A PMFC vasárnap idegenben őrizheti meg vezető helyét a megyei I. osztályú tabellán.

Ötöt rúgott a PMFC
2015-10-17 18:54:01

A megye I-es bajnokság két újonca a PMFC és a Boda csapott össze a Stadion utcában.

Pécsre látogat a Boda
2015-10-15 16:41:55

Szombaton fél háromtól hazai pályán játszik a PMFC a Baranya megyei I. osztály 10. fordulójában.

Leállították a PMFC szerverét
2015-10-14 17:36:48

A pmfc.hu napok óta nem működik, a szervert ugyanis lekapcsolták. A város új néven új honlapot készít. Addig szünet.

Stadionfoglalás?
2015-10-12 18:30:59

Három alkalommal is megpróbált bejutni a PMFC stadionjába szombaton, vasárnap és hétfőn délelőtt a volt tulajdonos, Matyi Dezső. A pécsi önkormányzat nem érti az üzletember tettét.

Schmidt Zsolt góljával nyert a PMFC
2015-10-11 18:34:45

A körülmények, a barátságtalan időjárás, a csúszós, sáros pálya alaposan megnehezítették a PMFC dolgát a bogádi bajnokin.

Megye I-es adatok is elérhetőek
2015-09-05 19:16:42

A PMFC szurkolók nem szoktak ahhoz hozzá, hogy megye I-es bajnokságban játszik kedvenc csapatuk. Nem is lehet ezt elfogadni..