2015-12-13 08:19:50
PMFC |

PMFC - forrás:
Forrás: - stadion éjszaka

A korábbi PMFC játékosok közül az OTP Liga őszi szezonjában 20 játékos lépett pályára. Kíváncsi vagy, hogy Dibusz Dénes vagy Fodor Ferenc hány percet játszott?

A legtöbb időt a két kapus Dibusz Dénes és Hegedűs Lajos játszotta. Mindketten végig védték a 19 mérkőzést, így a statisztikák alapján 1710-1710 perc szerepel a nevük mögött.

Ők játszották a legtöbbet:
1710 perc: Dibusz Dénes, Hegedűs Lajos
1695 perc: Fodor Ferenc
1575 perc: Pauljevic Branko
1573 perc: Márkvárt Dávid

Csak a kispad jutott Pávkovics Bencének (7 alkalommal) és Romic Danijelnek (4 alkalommal). A legtöbbet Nagy Dominik kispadozott. 14 alkalommal nem cserélte be az edző.

A legkevesebbet Deutsch Bence játszotta, 12 perccel. Őt Nagy Dominik (47 perc) és Frőhlich Roland (120 perc) követi.

Az MTK elleni mesterhármasával dr. Horváth Zsolt rúgta a legtöbb gólt az élvonalban, őt Grumic Miroslav és Gera Zoltán követi 2-2 góllal. Szatmári Lóránd, Mohl Dávid, Márkvárt Dávid, Pauljevic Branko és Fodor Ferenc is betalált az ellenfél hálójába.

A legtöbb sárgát Kecskés Tamás gyűjtötte be (5 sárga), őt Márkvárt Dávid követi 4 lappal.

Két korábbi PMFC játékost Grumic Miroslavot és Kovács Gábort állították ki a játékvezetők.