Statisztikák Komplett kimutatások Kit kiállított ki Gólok mérkőzésenként Gólok/percek Állampolgárságok Keretszámok csapatonként

Gólok mérkőzésenként:

Szűrés fordulónként:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Pályaválasztó
Vendég

2019-08-04 19:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Iváncsa Községi SE 1 - 2

2019-08-04 17:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Kozármisleny 1 - 0

2019-08-04 17:00:00 Monor - Rákosmenti KSK 1 - 1

2019-08-04 17:00:00 PMFC - Szekszárdi UFC 4 - 0

Bohata Ádám -

Geiger Norbert Attila -

Rácz László -

2019-08-04 17:00:00 Dunaharaszti MTK - Szentlőrinc 1 - 1

2019-08-04 17:00:00 Kecskemét - Dabas-Gyón FC 2 - 0

2019-08-04 17:00:00 Honvéd - Taksony SE 0 - 3

2019-08-04 17:00:00 FC Dabas - Kelen SC 1 - 1

2019-08-11 17:00:00 Dabas-Gyón FC - Honvéd 1 - 2

2019-08-11 17:00:00 Kozármisleny - PMFC 1 - 2

Kónya Dávid -

Tihanyi Olivér László -

2019-08-11 17:00:00 Rákosmenti KSK - Kecskemét 2 - 2

2019-08-11 17:00:00 Kelen SC - Dunaújváros-Pálhalma 0 - 2

2019-08-11 17:00:00 Iváncsa Községi SE - Monor 0 - 2

2019-08-11 17:00:00 Szekszárdi UFC - Dunaharaszti MTK 2 - 1

2019-08-11 17:00:00 Szentlőrinc - FC Dabas 1 - 0

2019-08-11 17:00:00 Taksony SE - Szabadkikötő Sport Kft. 0 - 1

2019-08-18 19:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Szentlőrinc 2 - 3

2019-08-18 17:00:00 Dunaharaszti MTK - Kozármisleny 1 - 1

2019-08-18 17:00:00 Kecskemét - Monor 1 - 2

2019-08-18 17:00:00 Honvéd - Rákosmenti KSK 2 - 2

2019-08-18 17:00:00 FC Dabas - Szekszárdi UFC 2 - 0

2019-08-18 17:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Dabas-Gyón FC 1 - 1

2019-08-18 17:00:00 PMFC - Taksony SE 8 - 1

Geiger Norbert Attila -

Hegedűs Márk -

Kónya Dávid -

Máté János -

Németh Márk -

Rácz László -

Tihanyi Olivér László -

2019-08-18 16:00:00 Iváncsa Községi SE - Kelen SC 4 - 0

2019-08-25 17:00:00 Monor - Honvéd 3 - 0

2019-08-25 17:00:00 Dabas-Gyón FC - PMFC 0 - 6

Hegedűs Márk -

Kónya Dávid -

Máté János -

2019-08-25 17:00:00 Szekszárdi UFC - Dunaújváros-Pálhalma 4 - 1

2019-08-25 17:00:00 Taksony SE - Dunaharaszti MTK 1 - 0

2019-08-25 17:00:00 Kozármisleny - FC Dabas 4 - 0

2019-08-25 17:00:00 Kecskemét - Iváncsa Községi SE 0 - 2

2019-08-25 17:00:00 Rákosmenti KSK - Szabadkikötő Sport Kft. 3 - 2

2019-08-25 17:00:00 Szentlőrinc - Kelen SC 3 - 0

2019-09-01 18:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Kozármisleny 1 - 1

2019-09-01 16:00:00 Honvéd - Kecskemét 2 - 4

2019-09-01 16:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Monor 0 - 5

2019-09-01 16:00:00 PMFC - Rákosmenti KSK 6 - 0

Futó Zsombor -

Grabant Bence -

Hegedűs Márk -

Kónya Dávid -

2019-09-01 16:00:00 Kelen SC - Szekszárdi UFC 2 - 3

2019-09-01 16:00:00 Iváncsa Községi SE - Szentlőrinc 1 - 1

2019-09-01 16:00:00 Dunaharaszti MTK - Dabas-Gyón FC 0 - 2

2019-09-01 16:00:00 FC Dabas - Taksony SE 0 - 1

2019-09-08 16:00:00 Monor - PMFC 2 - 2

Futó Zsombor -

Grabant Bence -

2019-09-08 16:00:00 Taksony SE - Dunaújváros-Pálhalma 1 - 2

2019-09-08 16:00:00 Rákosmenti KSK - Dunaharaszti MTK 4 - 0

2019-09-08 16:00:00 Dabas-Gyón FC - FC Dabas 1 - 0

2019-09-08 16:00:00 Szekszárdi UFC - Szentlőrinc 0 - 1

2019-09-08 16:00:00 Honvéd - Iváncsa Községi SE 0 - 1

2019-09-08 16:00:00 Kecskemét - Szabadkikötő Sport Kft. 2 - 0

2019-09-08 16:00:00 Kozármisleny - Kelen SC 4 - 2

2019-09-15 18:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Dabas-Gyón FC 2 - 2

2019-09-15 16:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Honvéd 0 - 11

2019-09-15 16:00:00 Szentlőrinc - Kozármisleny 1 - 1

2019-09-15 16:00:00 PMFC - Kecskemét 3 - 0

Geiger Norbert Attila -

Grabant Bence -

Kónya Dávid -

2019-09-15 16:00:00 Dunaharaszti MTK - Monor 0 - 2

2019-09-15 16:00:00 FC Dabas - Rákosmenti KSK 1 - 0

2019-09-15 16:00:00 Iváncsa Községi SE - Szekszárdi UFC 3 - 1

2019-09-15 16:00:00 Kelen SC - Taksony SE 2 - 0

2019-09-29 18:00:00 Kecskemét - Dunaharaszti MTK 4 - 0

2019-09-29 16:00:00 Honvéd - PMFC 1 - 1

Koller Krisztián -

2019-09-29 16:00:00 Rákosmenti KSK - Dunaújváros-Pálhalma 0 - 1

2019-09-29 16:00:00 Monor - FC Dabas 1 - 2

2019-09-29 16:00:00 Kozármisleny - Szekszárdi UFC 1 - 2

2019-09-29 16:00:00 Taksony SE - Szentlőrinc 0 - 1

2019-09-29 16:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Iváncsa Községi SE 3 - 3

2019-09-29 16:00:00 Dabas-Gyón FC - Kelen SC 2 - 1

2019-10-06 17:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Monor 1 - 0

2019-10-06 14:30:00 Dunaharaszti MTK - Honvéd 1 - 3

2019-10-06 14:30:00 Iváncsa Községi SE - Kozármisleny 2 - 2

2019-10-06 14:30:00 FC Dabas - Kecskemét 1 - 0

2019-10-06 14:30:00 Kelen SC - Rákosmenti KSK 1 - 4

2019-10-06 14:30:00 Szentlőrinc - Dabas-Gyón FC 1 - 0

2019-10-06 14:30:00 PMFC - Szabadkikötő Sport Kft. 4 - 0

Grabant Bence -

Máté János -

Rácz László -

Szabó Dominik -

2019-10-06 14:30:00 Szekszárdi UFC - Taksony SE 0 - 0

2019-10-12 14:30:00 Taksony SE - Kozármisleny 0 - 2

2019-10-12 14:30:00 Kecskemét - Dunaújváros-Pálhalma 0 - 1

2019-10-12 14:30:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Dunaharaszti MTK 2 - 1

2019-10-12 14:30:00 Honvéd - FC Dabas 2 - 0

2019-10-12 14:30:00 Dabas-Gyón FC - Szekszárdi UFC 1 - 1

2019-10-12 14:30:00 Rákosmenti KSK - Szentlőrinc 1 - 2

2019-10-12 14:30:00 PMFC - Iváncsa Községi SE 2 - 0

Grabant Bence -

2019-10-12 14:30:00 Monor - Kelen SC 1 - 0

2019-10-20 17:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Honvéd 2 - 1

2019-10-20 14:00:00 Dunaharaszti MTK - PMFC 0 - 7

Gajág Gergő -

Geiger Norbert Attila -

Koller Krisztián -

Rácz László -

Sági Milán -

2019-10-20 14:00:00 Kelen SC - Kecskemét 1 - 1

2019-10-20 14:00:00 Szentlőrinc - Monor 0 - 0

2019-10-20 14:00:00 Szekszárdi UFC - Rákosmenti KSK 1 - 3

2019-10-20 14:00:00 Kozármisleny - Dabas-Gyón FC 3 - 2

2019-10-20 14:00:00 FC Dabas - Szabadkikötő Sport Kft. 2 - 1

2019-10-20 14:00:00 Iváncsa Községi SE - Taksony SE 4 - 1

2019-10-27 13:30:00 Rákosmenti KSK - Kozármisleny 2 - 3

2019-10-27 13:30:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Dunaújváros-Pálhalma 3 - 4

2019-10-27 13:30:00 PMFC - FC Dabas 2 - 0

Geiger Norbert Attila -

Rácz László -

2019-10-27 13:30:00 Monor - Szekszárdi UFC 2 - 2

2019-10-27 13:30:00 Kecskemét - Szentlőrinc 0 - 4

2019-10-27 13:30:00 Dunaharaszti MTK - Iváncsa Községi SE 1 - 1

2019-10-27 13:30:00 Dabas-Gyón FC - Taksony SE 2 - 1

2019-10-27 13:30:00 Honvéd - Kelen SC 1 - 1

2019-11-03 16:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - PMFC 0 - 2

Geiger Norbert Attila -

Kónya Dávid -

2019-11-03 13:30:00 Szentlőrinc - Honvéd 2 - 0

2019-11-03 13:30:00 Szekszárdi UFC - Kecskemét 0 - 3

2019-11-03 13:30:00 Kozármisleny - Monor 2 - 2

2019-11-03 13:30:00 FC Dabas - Dunaharaszti MTK 0 - 1

2019-11-03 13:30:00 Taksony SE - Rákosmenti KSK 1 - 2

2019-11-03 13:30:00 Iváncsa Községi SE - Dabas-Gyón FC 2 - 0

2019-11-03 13:30:00 Kelen SC - Szabadkikötő Sport Kft. 7 - 0

2019-11-10 13:30:00 Kecskemét - Kozármisleny 1 - 2

2019-11-10 13:30:00 Dunaharaszti MTK - Dunaújváros-Pálhalma 2 - 2

2019-11-10 13:30:00 Honvéd - Szekszárdi UFC 3 - 3

2019-11-10 13:30:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Szentlőrinc 3 - 1

2019-11-10 13:30:00 Rákosmenti KSK - Dabas-Gyón FC 3 - 1

2019-11-10 13:30:00 FC Dabas - Iváncsa Községi SE 1 - 0

2019-11-10 13:30:00 Monor - Taksony SE 1 - 0

2019-11-10 13:30:00 PMFC - Kelen SC 4 - 0

Geiger Norbert Attila -

Máté János -

Rácz László -

2019-11-17 17:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - FC Dabas 1 - 2

2019-11-17 13:00:00 Kozármisleny - Honvéd 0 - 0

2019-11-17 13:00:00 Szentlőrinc - PMFC 2 - 1

Németh Márk -

2019-11-17 13:00:00 Taksony SE - Kecskemét 1 - 1

2019-11-17 13:00:00 Dabas-Gyón FC - Monor 1 - 0

2019-11-17 13:00:00 Kelen SC - Dunaharaszti MTK 0 - 2

2019-11-17 13:00:00 Iváncsa Községi SE - Rákosmenti KSK 1 - 0

2019-11-17 13:00:00 Szekszárdi UFC - Szabadkikötő Sport Kft. 2 - 2

2019-11-24 13:00:00 Taksony SE - Honvéd 1 - 2

2019-11-24 13:00:00 Szekszárdi UFC - PMFC 1 - 3

Hegedűs Márk -

Kónya Dávid -

2019-11-24 13:00:00 Dabas-Gyón FC - Kecskemét 1 - 0

2019-11-24 13:00:00 Iváncsa Községi SE - Dunaújváros-Pálhalma 2 - 0

2019-11-24 13:00:00 Rákosmenti KSK - Monor 0 - 2

2019-11-24 13:00:00 Szentlőrinc - Dunaharaszti MTK 2 - 0

2019-11-24 13:00:00 Kelen SC - FC Dabas 1 - 1

2019-11-24 13:00:00 Kozármisleny - Szabadkikötő Sport Kft. 3 - 0

2019-12-01 16:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Kelen SC 2 - 1

2019-12-01 13:00:00 PMFC - Kozármisleny 6 - 0

Hegedűs Márk -

Rácz László -

Tihanyi Olivér László -

2019-12-01 13:00:00 Kecskemét - Rákosmenti KSK 1 - 1

2019-12-01 13:00:00 Dunaharaszti MTK - Szekszárdi UFC 0 - 0

2019-12-01 13:00:00 FC Dabas - Szentlőrinc 0 - 1

2019-12-01 13:00:00 Honvéd - Dabas-Gyón FC 1 - 1

2019-12-01 13:00:00 Monor - Iváncsa Községi SE 2 - 1

2019-12-01 13:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Taksony SE 0 - 2

2020-03-08 14:40:00 Kelen SC - Iváncsa Községi SE 0 - 1

2020-03-08 14:30:00 Rákosmenti KSK - Honvéd 0 - 2

2020-03-08 14:30:00 Taksony SE - PMFC 1 - 1

2020-03-08 14:30:00 Monor - Kecskemét 2 - 1

2020-03-08 14:30:00 Szentlőrinc - Dunaújváros-Pálhalma 0 - 0

2020-03-08 14:30:00 Kozármisleny - Dunaharaszti MTK 1 - 0

2020-03-08 14:30:00 Szekszárdi UFC - FC Dabas 0 - 0

2020-03-08 14:30:00 Dabas-Gyón FC - Szabadkikötő Sport Kft. 2 - 1

2020-03-14 17:00:00 Dunaújváros-Pálhalma - Szekszárdi UFC 2 - 0

2020-03-14 14:30:00 FC Dabas - Kozármisleny 0 - 0

2020-03-14 14:30:00 Iváncsa Községi SE - Kecskemét 1 - 1

2020-03-14 14:30:00 Honvéd - Monor 0 - 2

2020-03-14 14:30:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Rákosmenti KSK 0 - 1

2020-03-14 14:30:00 Kelen SC - Szentlőrinc 0 - 3

2020-03-14 14:30:00 PMFC - Dabas-Gyón FC 1 - 0

Adamcsek Máté -

2020-03-14 14:30:00 Dunaharaszti MTK - Taksony SE 1 - 2



Ver.: 356